Pás cudnosti pro muže CB 6000

Cena: 2 529 Kč včetně DPH

Dostupnost: 3 - 5 dníPřislušenství:Popis

• Vyrobeno z vysoce kvalitního, odolného plastu, průhledné
• Rozměry:
Délka: 8,25 cm, vnitřní průměr: 3,5 cm.

Pás cudnosti pro muže CB6000 (originální výrobek firmy A.L. ENTERPRISES, INC. - USA) je vyroben z polykarbonátu, díky čemuž je lehký a přitom odolný.

Inovativní design prstenců je tvořen pěti do sebe zapadajícími kusy. Dva pomocné kolíky drží pohromadě horní díly. Uzavírací kolík prochází středem a spojuje klec s prstencem. Nový plochý design je mimořádně komfortní a díky průduchům v kleci je výrobek vzdušný a umožňuje velmi snadno provádět potřebnou hygienu. Díky tomu lze pás cudnosti nosit i po dobu několika měsíců bez nutnosti sundání (před nasazením, po umytí doporučujeme použít lubrikant na vodní bázi). Skvěle se nám osvědčil tento lubrikant na vodní bázi.

Princip upevnění:

Vezměte spodní část největšího prstence a umístěte jikolem varlat a penisu. Vložte horní prstenec s vodícími kolíky. Přesvědčete se, že penis je správně vložen do konce pásu cudnosti. Poté zasuňte zajišťovací kolíky. Při nasazování tlačte penis dolů, aby se předešlo přiskřípnutí do klece.

Vnitřní rozměry pro penis: 6,35 x 3,5cm

Pět prstenců velikosti: 38 mm, 41 mm, 45 mm, 48 mm a 51 mm

Součástí balení je skladovací vak na zip.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.